KVĚTEN U BERUŠEK

12.06.2024

Na začátku měsíce jsme ve třídě slavili svátek maminek. Děti udělaly pro své maminky šperkovnici a napsali jsme jim přáníčko. Navázali jsme na téma "Já a moje rodina," kdy si děti donesly fotografie a bavili jsme se, proč je pro nás rodina tak důležitá. V naší školce nás navštívila státní policie, která dětem ukázala policejní motorku, auto a děti také měřily rychlost. V pondělí 20.5. jsme vyrazili na výlet na Skalky. Po cestě děti plnily úkoly z naučné stezky, v Kamenném divadlu si daly svačinku, a nakonec si užily dětské hřiště. Děti byly skvělé a celou cestu zvládly pěšky. Čekal nás také týden s povoláním, kdy si děti hrály na kadeřnice, maséry, prodavače, cukráře a na závěr policisty, kdy jsme si domluvili exkurzi na městské policii.