KVĚTEN 2024 V BARVIČKÁCH

10.06.2024

V rámci oslav svátku maminek, jsme pro naše maminky uspořádali malou kavárnu, kde jsme je pohostili upečenými dobrotami, přednesli jsme jim krátkou básničku jim věnovanou a společně jsme si užili příjemné odpoledne.

Navštívili jsme Základní školu Dlouhou, kde jsme nakoukli do vyučování v první třídě.

Byli jsme pozváni do haly ABC, kde byly pro děti připraveny pohybové aktivity pod vedením trenéra házené. Děti běhaly, skákaly podle pokynů trenéra. Hrály hry s padákem, házely míčem, zdolávaly překážkovou dráhu.

Zavítali jsme do Smetanových sadů na akci "ZUŠka jako na dlani (podruhé!)" - děti se seznámily s různými hudebními nástroji; mohly si některé i vyzkoušet. Zazpívaly si se sborem Ondrášek. Zhlédli jsme baletní a taneční vystoupení.

V naší školce proběhlo natáčení pořadu pro děti "Draci v hrnci". Děti se aktivně zapojily a byly od štábu České televize velmi pochváleny.

Tématem v tomto měsíci byla doprava a vše kolem ní.

FOTO ZDE: