DUBEN U BERUŠEK

10.06.2024

V tomto měsíci jsme se zaměřili na přírodu kolem nás. Probrali jsme, jak moc je důležité starat se o naši planetu, třídit odpad a šetřit vodou. Děti si zkusily pracovat s mikroskopem, kde pozorovaly květiny. Díky pohybovým aktivitám, jsme si ukázali, co je důležité pro naše tělo. Některé řízené činnosti jsme konečně mohli přesunut ven, a tak nás na zahradě čekala třeba "Honba za pokladem," kterou si děti moc užily. Naši předškoláci byli na "Školce v přírodě," kde spali dvě noci. Děti zde měly nabitý program a spoustu zábavy. I přes pár slziček, to všichni zvládli statečně. Na konci měsíce proběhlo na zahradě také "Čarodějnické dopoledne." Všichni jsme na sobě měli super kostýmy čarodějnic a čarodějů. Děti plnily úkoly, aby mohly po splnění uvařit z ingrediencí lektvar. Tento měsíc byl nabitý a těšíme se, co nás ještě čeká.