ČERVEN U MOTÝLKŮ

04.07.2024

Konec školního roku utekl jako voda a my ho prožili především venku. Ať už to byly výlety nebo jen pobyt na zahradě, slunce nás stále volalo ven. Hned na začátku měsíce jsme navštívili ZOO Lešná, kde jsme si upevnili znalosti v oblasti exotických zvířat. Do školky nám přijeli lektoři ze ZUŠ, kteří dali dětem nahlédnout do způsobu vyučování v této kvalitní škole. Ukázali dětem, co vše se mohou učit a že je hudba, tanec i zpěv skvělý prostředek k realizaci. Pro předškoláky proběhla spousta tradičních akcí, jako jsou Broučkova noc s přespáváním ve školce, zpívání na náměstí spojené s Vítáním prázdnin nebo Sportovní den s Fokusem. Ve školce proběhl také program kovboje Jardy. Celá třída jsme se v polovině června vydali na Čerťák a Skalky. Tam nám sluníčko přálo až moc, ale možnost čvachtání se v rybníku byla pro všechny skvělou odměnou. V rámci poznávání našeho města jsme se byli podívat na expozici klobouků a na radnici, kde jsme vyšli i na radniční věž. Jako poslední a zároveň rozlučková akce proběhla na zahradě s bazénem, kde si děti užily spoustu legrace s vodními balónky, skákaly na trampolíně, plavaly v bazéně, vychutnaly si zmrzlinu a na závěr jsme si přiťukli dětským šampaňským. Celý rok velmi rychle utekl, ale v září se s dětmi opět setkáme. A těm, které čeká nová životní etapa v ZŠ přejeme jen to nejlepší! Spoustu dobrých kamarádů, skvělých zážitků, legrace i úspěchů!!!