ČERVEN U BERUŠEK

03.07.2024

Příchod června jsme zahájili výletem do Zoo Zlín, na který se děti velmi těšily. V Zoo jsme viděli mnoho krásných zvířat. Nejvíce se ovšem těšily na rejnoky, které jsme také mohli krmit.

Zúčastnili jsme se také sportovního dne pořádaného pro školky z Nového Jičína. Děti mezi sebou soutěžily v různých disciplínách. Například hod tenisákem, běh, jízda na koloběžce, nebo střelba na branku. Tento den velmi děti bavil a odnesly si medaili.

Na předškoláky čekala v červnu Broučková noc ve školce a pasování na téma "Western" celý den se nesl duchu westernu, her, zábavy pro děti a příprav na odpolední vystoupení.

Také jsme si sami udělali výlet do Štramberku, kde jsme si prošli nejen trubu, ale prošli jsme si náměstí, děti si koupili suvenýr domů a také si vychutnali štramberské uši plněné šlehačkou.

Měsíc červen nám velmi přál slunečným počasím,a proto jsme na naší zahradě mohli osvěžit vodou, využít vodních hrátek a vychutnat si sladký meloun.

Před prázdninami jsme se poučili o bezpečnosti, aby děti na sebe během prázdnin dávaly pozor. Všichni jsme si popřáli abychom si oprázdninách užili léto plné zážitků a dobrodružství.

Těšíme se na září!